Psikiyatri Randevu

Psikiyatri randevu işlemi ile dilediğiniz psikiyatristin randevu takvimine göre psikiyatrist ile görüşmeler gerçekleştirmek mümkün oluyor. Bu noktada sizlerin randevu alma işlemlerini eksiksiz bir şekilde tamamlamış olması ve günü saati iyi belirlemesi gerekli oluyor.

Psikiyatristler kamu hastanelerinde, özel merkezlerde, araştırma merkezlerinde ve birden fazla devlet kurumunda çalışır. Biraz araştırma yapmak, şehrinizdeki en uygun psikiyatristi bulmanızı kolaylaştıracaktır. Doğru ve yararlı olduğunu düşündüğünüz bir psikiyatrist bulduğunuzda, onun hangi alanlarda uzmanlaştığını öğrenin. Çünkü psikiyatrist randevuları, devletler söz konusu olduğunda farklı algılanıyor. Hastanelere veya tıp fakültelerine bağlı özel merkezler veya uzmanlık bölümleri için psikiyatri randevu süreci değişebilir.

Psikiyatri Randevusu Nasıl Alınır?

Psikiyatri randevu almak istiyorsanız ve randevu alacağınız psikiyatr doktor devlet hastanelerinden birinde çalışmakta ise MHRS sistemine kayıt olmalısınız. Randevu almanın en hızlı ve en etkili yolu kesinlikle budur. Bu sistemde yaşadığınız şehirim ve hastaneyi ardından da randevu almak istediğiniz bölümü seçmelisiniz. Ardından, bu hastanenin psikiyatri bölümünde randevu alınabilecek doktorların isimleri listelenir. Önünüze çıkan listede psikiyatristleri ve çalışma günlerini görebilirsiniz. Daha sonra sizin için uygun olan bir saat ve tarihte rezervasyon yapabilirsiniz. Aynı zamanda, rezervasyon sürecini basitleştirmek için MHRS uygulaması akıllı telefonunuza veya tabletinize indirilebilir.

İnternet erişiminiz yoksa devlet hastanelerindeki psikiyatri randevularınız için telefon hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 182’yi çevirerek çağrı merkezi temsilcilerimizden birine bağlanacaksınız ve temsilciye psikiyatri randevunuzu tamamlaması için gerekli bilgileri sağlayabileceksiniz. Psikiyatri randevu süreci tamamlandıktan sonra, hastane adı, psikiyatristin bulunacağı klinik, testin tarih ve saati size telefon ve e-posta yoluyla iletilerek kolay erişim sağlanacaktır.

Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi

Psikiyatrist Kimdir Ne Yapar?

Psikiyatri ve Psikolog Arasındaki Fark Nedir?

Psikiyatri Sağlık Kurulu Raporu Nasıl Alınır?

Psikiyatri Raporu

Psikiyatri Nedir?

Psikiyatri Ne Yapar?

Psikiyatri İlaçları

Psikiyatri Hangi Hastalıklara Bakar?

Psikiyatri Doktoru

Özel Psikiyatristlerden Randevu Nasıl Alınır?

Psikiyatri doktoru randevu al işlemini özel kuruluşlarda veya özel kliniklerde hizmet vermekte olan psikiyatristler için gerçekleştirmek istiyorsanız bu noktada özel kliniklerin eğer bir web site3si mevcut ise web sitesi üzerinden bilgi başvuru formunu göndermeniz gerekli oluyor. Aynı zamanda telefon numarası ve mail yolu ile de bu yerler ile direkt olarak iletişime geçebilmek mümkün oluyor. Çoğunlukla özel kliniklerden randevu almak ya da daha erken günlere randevu alabilmek çok daha mümkün oluyor.

İstanbul Psikiyatri Doktorlarına aşağıda yer alan linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.doktor bul