MHRS İndir

MHRS İndir Sağlık olanaklarından yararlanmak ve randevu oluşturmak bugün geçmişe göre çok daha kolaydır. Bunun temel nedenlerinden biri, MHRS tarzında randevu alınabilen sistemlerin olmasıdır. Bu sistemleri bilgisayarınıza veya telefonunuza indirerek ihtiyaç duyduğunuzda dilediğiniz servisten randevu alabilirsiniz. MHRS indir, merkezi bir doktor randevu rezervasyon sistemi olarak yorumlanacak bir tür yardımcı program olarak kabul edilir. Tıp alanında da sıklıkla kendini gösteren teknolojinin gelişimi, insanların sağlıktan daha etkin bir şekilde yararlanmasına yardımcı olmaktadır. Bu sistem sayesinde evinize en yakın  sağlık kuruluşundan randevu alabilirsiniz.

MHRS indir T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan ve hastane randevularının alınmasına yardımcı olan resmi  bir uygulamadır. Hastane önünde sıra beklemeden kolayca randevu alabilirsiniz. Telefonla randevu alamıyorsanız hemen MHRS Mobil uygulamasını indirin, kurun ve sadece birkaç adımda T.C. Kimlik numaranız ve şifreniz ile veya e-Devlet üzerinden giriş yaparak hastaneden randevu alınız. MHRS indirme bağlantısı sizi  yeni MHRS (Merkezi Doktor Randevu Sistemi) mobil uygulamasını indirebileceğiniz güvenli bir sayfaya götürecektir.

MHRS İndir ile Hangi İşlemler Yapılır?

Android telefonunuza ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve üye oluşturduktan sonra kullanabileceğiniz MHRS (Merkezi Doktor Randevu Sistemi) mobil uygulaması ile istediğiniz zaman hastane veya aile hekiminden hızlıca randevu alabilirsiniz. Randevu alır almaz bilgilendirileceğiniz uygulama üzerinden randevu geçmişinize ulaşabilir ve randevuları iptal edebilirsiniz.

7 gün 24 saat hastane randevusu alabileceğiniz ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz MHRS, sabahın erken saatlerinde hastane kapısında durup sıranızı alma sorununu çözüyor. Randevu almak, randevu iptali ve randevu sorgulamak hem MHRS uygulaması üzerinden hem de online olarak inanılmaz kolaydır. Bu sayede size en yakın hastane ile ilgili bilgilere ulaşabilir ve hastaneden randevu alabilirsiniz. Klinik, hastane, tarih veya genel muayeneden istediğiniz randevuyu seçerek randevu alabilirsiniz. MHRS mobil uygulamasının tüm özelliklerine menü üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Geçmiş Randevular ve Randevularım menüsünden takip edebilirsiniz.

MHRS Giriş

E Devlet MHRS

182 Randevu

MHRS Randevu

Alo 182

E Nabız

Doktor Bul

MHRS Uygulaması Nasıl Kullanılır?

MHRS Mobile ile randevu almak hızlı ve kolaydır, ancak MHRS mobil uygulamasıyla randevu almak için önce kaydolmalısınız. Mobil MHRS uygulamasından randevu almadıysanız, uygulamayı ilk açtığınızda T.C kısmını göreceksiniz. Kimlik numarası, ad, soyad, doğum tarihi gibi bilgileri girerek rezervasyon oluşturabilirsiniz. O zaman MHRS uygulama kullanımı ile randevu almak çok basit hale gelecektir.

Bulunduğunuz il, T.C. Kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek giriş yaptıktan sonra karşınıza iki seçenek çıkacaktır; Aile hekiminden randevu alın veya hastaneden randevu alın. Hastaneden hastaneye, bölüme göre, güne göre kolaylıkla randevu alabilirsiniz. Randevu aldıktan sonra size gelen randevu bilgilerine, randevularım bölümünde, yanındaki açılır menüden ulaşabilirsiniz. MHRS özellikleri kulanım açısından oldukça kolaydır.

Bulunduğunuz il dışında başka bir ilden de randevu alabilirsiniz. Doktor bul sitesi sayesinde, diğer illerdeki doktorlar hakkında bilgi sahibi olmanız daha sağlıklı bir randevu oluşturmanızı sağlayacaktır.

Hangi doktor nerede çalışıyor bilgileri için Doktor Arama giriş yapınız

doktor bul

Yorumlar (1)