SGK Doktor

SGK doktor ve uzmanlarına tek noktadan erişim sağlayarak tedavi sürecinin sorunsuz geçmesini sağlamak hastalara doktor seçiminde kolaylık sağlamaktadır. Doktorun şu anda hangi hastanede veya klinikte çalıştığını bilmek, tıbbi durumlarda önemli olan zamanlama açısından fırsatlar yaratır. Doktora erişime izin verecek iletişimin varlığı, hastanın doğrudan iletişim kurmasını da sağlar. Hastalık tedavi süreçlerini  kolaylaştıracak bu platform,  sağlığınızın korunması için önemli bir fırsat sunuyor. Sadece hastalar için değil, doktorlar için de ilgili bölümlerde durabilme ve hastalarla iletişim kurabilme açısından avantajlar yaratmaktadır.

SGK Doktor Araması Ne İşe Yarar?

Sosyal Güvenlik Kurumu’nun doktor araması, hastaların beğendikleri doktorları aramasını sağlayan bir sistemdir. Doktor bul ve randevu al seçenekleri ile kolayca doktor muayenesi yapabilirsiniz. Resmi olarak çalışan doktorlar hakkında bazı bilgiler Sosyal Güvenlik Kurumu’nun veri tabanında bulunabilir. Veritabanında toplanan veriler doğrultusunda hasta doktor hakkında bilgi alabilir. Doktorlar hakkında kullanıcılar tarafından sorulan soru ile doktorların uzmanlık bilgilerine, derecelerine, unvanlarına, mevcut ve önceki hastanelerine ulaşmak kolay. Bu bilgilerin bir parçası olarak, aradığınız doktordan randevu almanız için sağlayacağınız hastane bilgilerini sunacaktır. Doktor bulmak bu sayede oldukça kolay ve hızlı bir işlem haline gelecektir.

Dr. Bul

Doktor Sitesi

Hastane Randevu Alma İşlemleri

Doktor Sitesi Üyelik

Aradığınız Doktoru Hızlıca Bulun

SGK Doktor Sorgulama

Hangi Doktor Nerede Görev Yapıyor?

Aile Hekimi Randevusu Nasıl Alınır?

SGK Doktor Bulma

Doktor Bak ile Doktora Kolayca Ulaşın.

Dr. Bul ile Aradığınız Doktora Ulaşın

SGK Doktor Araması Nasıl Yapılır?

Doktorlara yönelik bilgi talepleri Sosyal Güvenlik Kurumu’nun internet sitesinde yapılmaktadır. İlgili sayfaya Sosyal Güvenlik Kurumu web adresinden ulaşılabilir ve doktor olarak da kaydolunabilir. Sosyal güvenlik kuruluşunun doktor talep sayfasında istenilen doktorun adı ve soyadı girilerek “Doktor Ara” butonuna tıklanmalıdır.

Doktor kayıt sürecini daha detaylı görmek isteyen hastalar için “Ayrıntılı Başvuru” bölümü bulunmaktadır. Yine sosyal güvenlik kuruluşunun internet sitesi adresi kayıt detaylarına ulaşmak için kullanılmaktadır. Hastalar detaylı soru sormak için “Detay İste” butonuna tıklanarak uygun sayfaya yönlendirilmelidir.

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından halka sunulan doktor sorgulama formu ile pek çok bilgiye ulaşılabilmektedir. Sağlığını doktoruna emanet eden hastalar, tedavi ettikleri doktoru iyice araştırmalıdır. Tedavi eden bir doktor bulmanın en hızlı yolu, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun doktor talep sistemidir. Bu, doktor talep sistemine doktorun adı ve soyadını girerek bilgi almak için çok basit bir işlemdir.

Sosyal Güvenlik Kurumunun veri tabanında bulunan doktor bilgileri sayesinde doktorlar hakkında en doğru bilgi verilmektedir. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun önerdiği tıbbi soruşturma sistemi ile sahte dereceli tıp doktorlarına karşı da önlem alınmıştır. Sosyal Güvenlik, hastalara sunduğu imkanlar açısından birinci önceliktir. Doğru bilgiye ulaşmak isteyen hastalar, doğrudan Sosyal Güvenlik Kurumu web sitesine giriş yaparak doktorun arayacaklarına ulaşabilirler. SGK doktor talep ve arama sistemi, kullanımı çok kolay ve güvenilir bir platform olma özelliğine sahiptir.

SGK doktor sorgulama sayesinde tedavi süreçlerinizi aksatmadan halledebilmek şansına sahip olabilir, farklı farklı branşlara ait doktorlar hakkındaki bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

SGK Doktor listesi için sitemizden arama yapabilirsiniz.

doktor bul