Aile Hekimi Randevusu Nasıl Alınır?

Aile hekimi randevu sistemi şu an Türkiye’de en çok başvuru yapılan bölümlerdendir. Kişiler sadece hastalıklarda da değil özel olarak hayatlarında gerçekleştirmek istedikleri değişiklikler için de aile hekimliğinden randevu almalıdır. Örneğin ehliyet almak isteyen kişiler aile hekimine giderek gözlerinde sorun olup olmadığı hakkında detaylı bir rapor almalıdır. Bununla birlikte herkesin ikamet ettiği bölgede bir aile hekimi vardır. Kişilere özel olarak sunulan aile hekimleri dışında herhangi bir doktordan randevu alınamaz.

Nasıl Aile Hekimi Randevusu Alınır?

İstanbul doktor bul sitesi üzerinden aile hekimi randevusu almak oldukça kolaylaştırılmıştır. Bu sistem üzerinden randevu almak isteyen kişiler ilk olarak siteye giriş yapmalıdır. Ardından arama motoruna aile hekimi yazmalıdır. Burada çıkacak olan ekranda kişiler İstanbul’da ikamet ettikleri bölgeyi yazar. Kişi T. C. kimlik numarasını da girdikten sonra aile hekiminin kim olduğu direkt olarak ekrana çıkacaktır. Buradan size en uygun olan gün ve saati belirleyerek aile hekim randevusunu oluştura bilirsiniz. Site üzerinden oluşturulmadığı zaman yine site üzerinden randevu alınabilecek yere yönlendirilir. Buradan da kolay bir şekilde aile hekimi randevusu alınabilir.

Aile hekimi doktorları grip gibi hastalıklar için ilaç yazma yetkisine sahiptir. Grip hastalıklarına yakalanan kişiler randevu aldıktan sonra aile hekimine giderek muayene olabilir. Muayene sonucunda ise kişiye özel olarak ilaç yazılır. Yazılan ilaçlar da devlet tarafından karşılanır. Aile hekimi askerlik, ehliyet gibi pek çok alanda da görev alır. Sağlık raporu hazırlarken kişiden çeşitli bilgiler alır. Aynı zamanda alacağı sağlık raporuna özel testler uygular. Bu testleri uygulayan ve doğru bir şekilde rapor vermek aile hekimlerinin görevidir. Doktor bul sitesi üzerinden aile hekimine yazılan yorumlara da kolay bir şekilde ulaşıla bilir. Bu yorumlardan da yola çıkarak aile hekiminin nasıl biri olduğu konusunda bilgi sahibi olunabilir.

Dr. Bul

Doktor Sitesi

Hastane Randevu Alma İşlemleri

Doktor Sitesi Üyelik

Aradığınız Doktoru Hızlıca Bulun

SGK Doktor Sorgulama

Hangi Doktor Nerede Görev Yapıyor?

SGK Doktor

SGK Doktor Bulma

Doktor Bak ile Doktora Kolayca Ulaşın.

Dr. Bul ile Aradığınız Doktora Ulaşın

Aile Hekimi Randevuları

Aile hekimi doktor bul konusunda zorluk yaşayanlar site üzerinden kendi aile hekimine ulaşabilir. Özellikle daha önceden hiç aile hekimine gitmeyen ya da ikametgah adresini değiştiren kişiler aile hekimleri hakkında bilgi sahibi olmaya bilir. Doktor bak sitesi üzerinden de aile hakimi hakkında detaylı bilgiye ulaşıla bilir. Bu bilgiler doğrultusunda doktora gitmek ve tedavi olmak isteyen kişiler daha rahat olacaktır. Aile hekimi direkt olarak size özel bir doktor diye nitelendirildiği için ve rapor gibi konularda sıklıkla ziyaret edildiği için doktoru tanımak gerekir. Doktor hakkınsa yazılan bilgilerin doğrultusunda randevu almak için hem siz için hem de doktor için en sağlıklı ilişki olacaktır. Siz de aile hekiminizi ilk defa tanıyacaksanız Doktor bul sitesi üzerinden bilgilerine ulaşa bilirsiniz. Daha önceden bildiğiniz doktorular için kolay randevu oluşturabilmek için Doktor Bul sitesinden tüm işlemleri kolay bir şekilde yapa bilirsiniz.

Doktor Çalışma Listesi sitemizden arama yapabilirsiniz.

doktor bul