İstanbul Onkoloji Doktorları

İstanbul Onkoloji doktorları insan vücudundaki tümörler ile ilgilenen bilim dalıdır. Bu tümörlerin oluşması, tanısı, nedenleri, tedavisi ve katılımını yakından incelemektedir. Hem kanserli, hem de kansersiz hücreler ile ilgilenir. Çok geniş bir ilgi alanı bulunmaktadır. Tıbbi onkoloji, ilaçla kanser tedavisi olan kemoterapi uygulamasını incelemektedir. Aynı zamanda kanserden korunma, erken tanı ve kanser taraması uygulaması ile alakalıdır.

Onkoloji temelde bir bilim dalıdır. Hücrelere yönelik inceleme yapar. Kanserli olan hücrelerin, kalıtımla ilişkisine kadar pek çok konuda derin araştırmalar yapmaktadır. Temel olarak vücutta meydana gelen tümörleri inceler. Uzman doktorlar tarafından tanı ve tedavisi yapılabilir.

İç hastalıklarının bir alt dalı olan onkoloji, kanser bilimine yönelik olan çalışmaları temel olarak alır. Pek çok kanser türüne karşı uygulamalara yer verir. Doktorların bu alanda uzmanlaşmış kişiler olması gerekiyor. Onkoloji alanında uzmanlaşmış doktorlara onkolog ismi verilmektedir.

İstanbul Onkoloji Doktorları hangi hastalıklara bakar?

Akciğer kanseri, beyin tümörleri, cilt kanserleri, kolorektal kanser, jinekolojik kanser, mesane kanseri, meme kanseri ve mide kanseri onkoloji bilim dalının ilgilendiği hastalıklardır. Bu hastalıkların farklı evreler ve farklı tedavi süreçleri bulunmaktadır. Onkoloji bu süreçler ile çok yakından ilgilenir.

Doktor bul sitemiz üzerinden tüm rahatsızlıklar için gerekli olan uzman doktorları bulabilirsiniz. Kanser ve benzeri rahatsızlıklar insan hayatını önemli ölçüde etkiler. Bu süreçlerde teşhisin erken ve doğru şekilde konulması son derece önemlidir. Bu anlamda da hekim tercihi etkili rol oynar.

Onkoloji Doktoru Randevu Nasıl Alınır?

Onkoloji doktorları randevu için MHRS sistemi üzerinden işlemlerinizi kısa süre içinde yapabilirsiniz. Gerekli olan tanı konulduktan sonra, hekiminiz sizlere gerekli olan yönlendirmeyi yapacaktır. Süreci en iyi şekilde yönetmek için hekimlerinizin dediklerini yapmanız oldukça önemlidir.

Alo Sağlık Hattı 182’yi aramanız halinde de kısa süre içinde randevu alma şansınız bulunuyor. Randevu sistemi çok sağlıklı bir şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda sitemiz üzerinden de rahat bir şekilde doktor bulabilir ve randevu alabilirsiniz. Her geçen gün daha etkili hizmet veren sitemiz, sizler için geniş bir doktor ağı sağlamaktadır.

İstanbul Onkoloji Doktorları çalışma cetveline ulaşmak için aşağıdaki Doktor Bul sistemimizden ulaşabilirsiniz.

doktor bul