İstanbul Doktorları

İstanbul Doktorları, yaşadığınız sağlık sorunlarının üstesinden gelmenize yardımcı olmaktadır. Alanına uzman olan doktorlardan randevu alabilir, bu sayede sağlık muayenenizi yaptırabilirsiniz. Bir çok dalda uzmanlığı olan binlerce doktora sitemiz üzerinden bulmanız mümkündür. Bir çok farklı semtte çalışan doktorlar ile randevu sistemi üzerinden gerekli adımları atmanız mümkündür.

İç hastalıkları, Onkoloji, Kardiyoloji, çocuk hastalıkları ve daha bir çok dalda uzmanlığı olan doktorlar çeşitli polikliniklerde ve hastanelerde çalışmaya devam etmektedir. Tıp fakültesi bitiren kişiler doktor olarak görev alabilir. Fakat bu aşamada pratisyen unvanına sahip olurlar. Pratisyen hekim olduktan sonra, uzman olmak için uzmanlık sınavlarına girmeleri gerekmektedir. Sonrasında doçent ve ya profesör unvanları için bazı sıvalara girmeleri gerekmektedir.

İstanbul Doktorları 6 senelik bir tıp eğitimine tabii tutulur. Doktorluk, eğitim branşları arasında en zor olanlardan biridir. Pratisyen hekimlerin devlete hizmet zorunluluğu bulunmaktadır. Bu hizmeti tamamladıktan sonra diploma alma şanslarına sahip olurlar. Bir çok çocuğun hayali olan doktorluk, zorlaşan dersler nedeniyle sadece bir kısım öğrenci  tarafından elde edilen önemli bir sıfat durumundadır.

İstanbul Doktorları Randevu

İstanbul Doktorları randevu almak için MHRS sistemini kullanabilirsiniz. Merkezi Hastane Randevu sistemi online platformlarda 7/24 hizmet veriyor. Bu sisteme giriş yaptıktan sonra il, ilçe ve adres bilgileri haricinde hangi alanda muayene olmak istediğinizi ve randevu zamanını seçebilirsiniz. Sizin karşınıza çıkan alternatif doktorlar üzerinden seçim yapmanız mümkündür. Doktor bul seçeneğimizde aktiftir.

İstanbul Doktorları randevu için aynı zamanda 182’yi de arayabilirsiniz. Alo Sağlık Hattı 182 müşteri hizmetleri personelleri ile TC vatandaşlarına 7/24 hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle internet erişimi bulunmayan kişilere sunulan bu hizmet ile hastaneler üzerinden randevu alabiliyorsunuz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden de rahatlıkla randevu almanız mümkündür. İlk aşamada sorunun nerede olduğunun tespit edilmesi gerekmektedir.  Bu saptamalar pratisyen hekimler tarafından yapılır. Örnek olarak sağlık ocağına gittiğiniz zaman, doktorlar sizlerin yaşadığı soruna göre, uzman dallara yönlendirme yaparlar. Sağlık sistemi, son derece güvenilir ve sistemli bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

 

İstanbul Doktorları İstanbul’da görev yapan doktorlar ve çalıştığı hastaneler hakkında bilgi almak için İstanbul Doktor Bul araması yapabilirsiniz.

Doktor çalışma listesi ve Doktor Bul arama için aşağıdaki görsele giriş yapınız

doktor bul

doktor bul